Kształcenie zdalne

14-03-2020 r.

Dzień dobry Państwu (drodzy studenci),

W związku z zaistniałą sytuacją proszę wszystkich o realizację obowiązującego materiału z przedmiotu Ekonometria i Statystyka drogą "zdalną". Wszelkie materiały na dany tydzień zajęć będą dostępne zarówno na mojej stronie domowej: gmentel.v.prz.edu.pl jak również na stronach domowych pracowników realizujących zajęcia ćwiczeniowe i laboratoryjne.

Ekonometria (studia stacjonarne i niestacjonarne):
Wykład - Grzegorz Mentel - gmentel.v.prz.edu.pl
Laboratoria - Urszula Mentel - umentel.v.prz.edu.pl

Statystyka (studia stacjonarne i niestacjonarne):
Wykład - Grzegorz Mentel - gmentel.v.prz.edu.pl
Ćwiczenia - Urszula Mentel - umentel.v.prz.edu.pl (studia niestacjonarne)
Ćwiczenia - Mirosław Liana - mliana.v.prz.edu.pl (studia stacjonarne)
Laboratoria - Elżbieta Wolanin - ewolanin.v.prz.edu.pl

Materiały będą dostępne w zakładce Materiały do pobrania - Tylko dla zalogowanych. Postaramy się aby były one przygotowane w sposób jak najbardziej przejrzysty i łatwy do przyswojenia.

W godzinach konsultacji (patrz strona domowa zakładka konsultacje) będę pełnił dyżury online w celu wyjaśnienia wszelkich ewentualnych wątpliwości. Kontakt będzie możliwy poprzez aplikację Microsoft Teams. Dokładna instrukcja założenia konta w Aktualności - Microsoft Teams.

Proszę śledzić Nasze strony domowe, gdyż z upływem czasu będą się pojawiać kolejne materiały.

W razie wątpliwości jesteśmy również dostępni pod adresami e-mail.

Korzystając z okazji pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę wytrwałości oraz konsekwencji w przyswajaniu materiału :).

dr hab. Grzegorz Mentel, prof. PRz
Katedra Metod Ilościowych